RT2512BKE0726R7L
MFR.Part #
RT2512BKE0726R7L
JLCPCB Part #
C4291430
Description
-55℃~+125℃ 26.7Ω 750mW Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS