RT2512BKE0726R1L
MFR.Part #
RT2512BKE0726R1L
JLCPCB Part #
C4215187
Description
-55℃~+125℃ 26.1Ω 750mW Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS