RT2512BKE0726K7L
MFR.Part #
RT2512BKE0726K7L
JLCPCB Part #
C4267417
Description
-55℃~+125℃ 26.7kΩ 750mW Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS