RT2512BKE07243RL
MFR.Part #
RT2512BKE07243RL
JLCPCB Part #
C4117128
Description
-55℃~+125℃ 243Ω 750mW Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS