RT2512BKE07210KL
MFR.Part #
RT2512BKE07210KL
JLCPCB Part #
C4210083
Description
-55℃~+125℃ 210kΩ 750mW Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS