RT2512BKE071K96L
MFR.Part #
RT2512BKE071K96L
JLCPCB Part #
C4184618
Description
-55℃~+125℃ 1.96kΩ 750mW Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS