RT2512BKE071K82L
MFR.Part #
RT2512BKE071K82L
JLCPCB Part #
C4076256
Description
-55℃~+125℃ 1.82kΩ 750mW Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS