RT2512BKE071K78L
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
RT2512BKE071K78L
JLCPCB Part #
C4235145
Package
2512
Description
-55℃~+125℃ 1.78kΩ 750mW Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS