RT2512BKE071K58L
MFR.Part #
RT2512BKE071K58L
JLCPCB Part #
C4243969
Description
-55℃~+125℃ 1.58kΩ 750mW Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS