RT2512BKE071K4L
MFR.Part #
RT2512BKE071K4L
JLCPCB Part #
C4233456
Description
-55℃~+125℃ 1.4kΩ 750mW Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS