RT2512BKE071K33L
MFR.Part #
RT2512BKE071K33L
JLCPCB Part #
C4026313
Description
-55℃~+125℃ 1.33kΩ 750mW Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS