RT2512BKE071K15L
MFR.Part #
RT2512BKE071K15L
JLCPCB Part #
C4089918
Description
-55℃~+125℃ 1.15kΩ 750mW Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS