RT2512BKE07178KL
MFR.Part #
RT2512BKE07178KL
JLCPCB Part #
C4235390
Description
-55℃~+125℃ 178kΩ 750mW Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS