RT2512BKE0716R9L
MFR.Part #
RT2512BKE0716R9L
JLCPCB Part #
C4093704
Description
-55℃~+125℃ 16.9Ω 750mW Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS