RT2512BKE0715RL
MFR.Part #
RT2512BKE0715RL
JLCPCB Part #
C4215447
Description
-55℃~+125℃ 15Ω 750mW Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS