RT2512BKE07158KL
MFR.Part #
RT2512BKE07158KL
JLCPCB Part #
C4200525
Description
-55℃~+125℃ 158kΩ 750mW Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS