RT2512BKE0714K7L
MFR.Part #
RT2512BKE0714K7L
JLCPCB Part #
C3917018
Description
-55℃~+125℃ 14.7kΩ 750mW Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS