RT2512BKE0712K1L
MFR.Part #
RT2512BKE0712K1L
JLCPCB Part #
C4319734
Description
-55℃~+125℃ 12.1kΩ 750mW Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS