RT2512BKE07124KL
MFR.Part #
RT2512BKE07124KL
JLCPCB Part #
C4081866
Description
-55℃~+125℃ 124kΩ 750mW Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS