RT2512BKE07110KL
MFR.Part #
RT2512BKE07110KL
JLCPCB Part #
C3952048
Description
-55℃~+125℃ 110kΩ 750mW Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS