RT2512BKD073K74L
MFR.Part #
RT2512BKD073K74L
JLCPCB Part #
C7065262
Description
-55℃~+125℃ 3.74kΩ 750mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS