RT2512BKD0716K2L
MFR.Part #
RT2512BKD0716K2L
JLCPCB Part #
C5739248
Description
-55℃~+125℃ 16.2kΩ 750mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS