RT2010FKE078K66L
MFR.Part #
RT2010FKE078K66L
JLCPCB Part #
C2130035
Description
-55℃~+125℃ 200V 500mW 8.66kΩ Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS