RT2010FKE071K65L
MFR.Part #
RT2010FKE071K65L
JLCPCB Part #
C2129880
Description
-55℃~+125℃ 1.65kΩ 200V 500mW Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS