RT2010DKE0795K3L
MFR.Part #
RT2010DKE0795K3L
JLCPCB Part #
C1715195
Description
-55℃~+125℃ 200V 500mW 95.3kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS