RT2010DKE07953KL
MFR.Part #
RT2010DKE07953KL
JLCPCB Part #
C4350884
Description
-55℃~+125℃ 500mW 953kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS