RT2010DKE078K66L
MFR.Part #
RT2010DKE078K66L
JLCPCB Part #
C4222549
Description
-55℃~+125℃ 500mW 8.66kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS