RT2010DKE07820RL
MFR.Part #
RT2010DKE07820RL
JLCPCB Part #
C1715273
Description
-55℃~+125℃ 200V 500mW 820Ω Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS