RT2010DKE0754R9L
MFR.Part #
RT2010DKE0754R9L
JLCPCB Part #
C1715710
Description
-55℃~+125℃ 200V 500mW 54.9Ω Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS