RT2010DKE07510KL
MFR.Part #
RT2010DKE07510KL
JLCPCB Part #
C1715460
Description
-55℃~+125℃ 200V 500mW 510kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS