RT2010DKE074K42L
MFR.Part #
RT2010DKE074K42L
JLCPCB Part #
C1715442
Description
-55℃~+125℃ 200V 4.42kΩ 500mW Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS