RT2010DKE07464KL
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
RT2010DKE07464KL
JLCPCB Part #
C1715674
Package
2010
Description
-55℃~+125℃ 200V 464kΩ 500mW Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS