RT2010DKE073K92L
MFR.Part #
RT2010DKE073K92L
JLCPCB Part #
C1715758
Description
-55℃~+125℃ 200V 3.92kΩ 500mW Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS