RT2010DKE073K3L
MFR.Part #
RT2010DKE073K3L
JLCPCB Part #
C1715702
Description
-55℃~+125℃ 200V 3.3kΩ 500mW Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS