RT2010DKE073K24L
MFR.Part #
RT2010DKE073K24L
JLCPCB Part #
C1715711
Description
-55℃~+125℃ 200V 3.24kΩ 500mW Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS