RT2010DKE0733R2L
MFR.Part #
RT2010DKE0733R2L
JLCPCB Part #
C1715794
Description
-55℃~+125℃ 200V 33.2Ω 500mW Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS