RT2010DKE07324KL
MFR.Part #
RT2010DKE07324KL
JLCPCB Part #
C1716017
Description
-55℃~+125℃ 200V 324kΩ 500mW Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS