RT2010DKE072K49L
MFR.Part #
RT2010DKE072K49L
JLCPCB Part #
C1715851
Description
-55℃~+125℃ 2.49kΩ 200V 500mW Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS