RT2010DKE0729K4L
MFR.Part #
RT2010DKE0729K4L
JLCPCB Part #
C1715825
Description
-55℃~+125℃ 200V 29.4kΩ 500mW Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS