RT2010DKE07267RL
MFR.Part #
RT2010DKE07267RL
JLCPCB Part #
C1715388
Description
-55℃~+125℃ 200V 267Ω 500mW Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS