RT2010DKE0724K3L
MFR.Part #
RT2010DKE0724K3L
JLCPCB Part #
C4317444
Description
-55℃~+125℃ 24.3kΩ 500mW Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS