RT2010DKE071K33L
MFR.Part #
RT2010DKE071K33L
JLCPCB Part #
C1715395
Description
-55℃~+125℃ 1.33kΩ 200V 500mW Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS