RT2010DKE071K24L
MFR.Part #
RT2010DKE071K24L
JLCPCB Part #
C1715405
Description
-55℃~+125℃ 1.24kΩ 200V 500mW Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS