RT2010DKE071K18L
MFR.Part #
RT2010DKE071K18L
JLCPCB Part #
C4302358
Description
-55℃~+125℃ 1.18kΩ 500mW Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS