RT2010DKE0718R2L
MFR.Part #
RT2010DKE0718R2L
JLCPCB Part #
C1715507
Description
-55℃~+125℃ 18.2Ω 200V 500mW Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS