RT2010DKE0716K2L
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
RT2010DKE0716K2L
JLCPCB Part #
C4197523
Package
2010
Description
-55℃~+125℃ 16.2kΩ 500mW Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS