RT2010DKE07147RL
MFR.Part #
RT2010DKE07147RL
JLCPCB Part #
C3912381
Description
-55℃~+125℃ 147Ω 500mW Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS