RT2010DKE0711KL
MFR.Part #
RT2010DKE0711KL
JLCPCB Part #
C4118177
Description
-55℃~+125℃ 11kΩ 500mW Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS