RT2010CKD07620RL
MFR.Part #
RT2010CKD07620RL
JLCPCB Part #
C1728947
Description
-55℃~+125℃ 200V 500mW 620Ω Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS