RT2010BKE071KL
MFR.Part #
RT2010BKE071KL
JLCPCB Part #
C706458
Description
-55℃~+125℃ 1kΩ 200V 500mW Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS